Ubytování 

Nově vybudovaný moderní apartmánový komplex se nachází v nádherném horském prostředí přímo u sjezdových a bězeckých tratí - Skiareálu Klínovec. Apartmány jsou velmi výhodným výchozím bodem nejen pro zimní lyžařské disciplíny, ale také pro všechny letní sportovní a turistické aktivity. Např. krytý bazén najdete ve vzdálenosti 250 m.


Doslova pár kroků od našeho apartmánu jsou lyžařské tratě pro lyžaře všech stupňů náročnosti (od úplných začátečníků až po zdatné a náročné lyžaře). Je zde velmi dobrá černá a červená sjezdová trať, která je určená především pro sportovní lyžařskou jízdu. Také pro začátečníky a rodinné dovolené s dětmi je areál přímo ideální, neboť nabízí mimo jiné lyžařské vleky nižší náročnosti (dětský vlek zdarma) a vždy kvalitně upravené sjezdovky. Sjezdovky a vleky jsou propojeny tak, že se dá snadno přejíždět mezi jednotlivými sjezdovými tratěmi a vyzkoušet tak opravdu všechny možnosti lyžařského areálu. Samozřejmostí je možnost večerního lyžování a snowpark s U-rampou určený snowboardistům. Začátečníci mohou využít služeb lyžařské školy. Skiareál je spojen skibusem se sousedním německým Oberwiesenthalem s možností lyžovat na společnou permanentku na Fichtelbergu. Běžkaři najdou v nejbližším okolí pravidelně preparované stopy.

 

V létě nabízí okolí množství cyklistických a turistických tras, jízdu parním vláčkem, bobovou dráhu či návštevu blízkých aquaparků.